טיסות וחופשות בארץ ובעולם בקליק

חיפוש בתי מלון בישראל ובעולם

Booking.com

מספר ישראלי בחו"ל

לכל אחד מאיתנו מעוניין לשמור על קשר עם קרובי המשפחה והחברים מהארץ בעת השהיה מחוץ לגבולותיה של מדינת ישראל. אבל, עלויות התפעול הגבוהות גורמות לנו להקטין את נפח השיחות ולעיתים אפילו לוותר עליהן. אבל, פיתרון תקשורת חדש מאפשר לכם לקבל מספר ישראלי בחול וליהנות מקשר ישיר ורציף עם כל מי שחשוב לכם ועדיין נמצא רחוק מכם.

במאמר זה נציג בפניכם את שיטות ההתקשרות השוטויות הנהוגות בעת חיוג מהארץ לחול כמו התקשורת באמצעות טלפוניה קווית או סלולרית, התקשורת באמצעות רשת האינטרנט וכמובן את שיטת ההתקשרות החדשה והמלהיבה של מספר ישראלי בחול.

למבצעים והנחות התקשרו עכשיו! 03-7222222

שיחות מחו"ל לישראל – איך זה עובד?

רגע לפני שנצלול פנימה אל מגוון ההצעות השוטף את שוק התקשורת העולמי בשנים האחרונות, חשוב שנתעכב ולו לרגע על הדרך שבה עובדת כל אחת מהשיטות השונות של שיחות מחול לארץ.

  • תקשורת סלולרית לחיוג לארץ – בשיטה זו הינכם משתמשים למעשה בטלפון הסלולרי הרגיל שלכם בחול ומשלמים מחיר גבוה מאד למפעיל הסלולרי שלכם, אשר מורכב מתשלום למפעיל המקומי בחול, תשלום למפעיל הסלולרי, תשלום על הקישור בין שתי הרשתות ותשלום נוסף לחבילת שימוש של המפעיל הסלולרי בארץ. שיטה זו היא השיטה היקרה מכולן והפחות מומלצת.
     
  • תקשורת קוית לחיוג לארץ – בשיטה זו , אתם משתמשים בטלפון קווי רגיל בעת שהותכם בחול. אבל, גם כאן אתם נדרשים לשלם לשני מפעילים שונים (מפעיל השירות המקומי ומפעיל שירות החיוג לחול) וזקוקים כמובן לכתובת לחיוב במדינה בה אתם שוהים או שתדרשו לשלם סכום גבוה במיוחד למלון המציע שירות שכזה.
     
  • שימוש ברשת האינטרנט – באפשרות זו אתם עושים שימוש ברשת האינטרנט כפיתרון לשיחות בינלאומיות. פיתרון זה זול יחסית לפתרונות הקודמים, אך, תדרשו להשתמש במחשב או בטלפון חכם אשר יכול להוות מוקד משיכה לגנבים לאורך הטיול שלכם וכדי ליהנות מהשירות תדרשו לשלם תשלום נוסף על שירותי האינטרנט שעל בסיסים עובד השירות.
     
  • מספר ישראלי בחול – ללא שום ספק הדרך הטובה ביותר לשיחות מחול לארץ. באפשרות זו אתם זוכים למספר טלפון מקומי בחול המשתייך ישירות לטלפון הקוי או הטלפון הנייד שלכם ומועבר דרך מרכזיות IP  מתקדמות אל המספר הייעודי בארץ. אבל, שירות זה מאפשר לכם גם לספק מספר מקומי לקרוביכם השוהים בארץ כך שהם מחייגים למספר מקומי, בעלות שיחה מקומית ויוצרים עמכם קשר מיידי.

מספר ישראלי בחול ?

האפשרות האחרונה שהצגנו – מספר ישראל בחול היא אפשרות השימוש החדשה, היעילה והזולה ביותר לאחר מחקרים מקיפים של השוואת מחירים ואיכויות בין הספקים השונים הרחבי העולם. למעשה היא מספר לכם שירות של טלפון קווי, מבלי שתדרשו לשלם לכמה וכמה מפעילים שונים ובכך חוסכת לכם עלויות תפעול גבוהות במיוחד.

מעבר לכך היא מאפשרת לקרוביכם ליהנות משירות יעיל ונוח במיוחד, שכן, מבחינתם הם מחייגים למספר טלפון מקומי, בדיוק באותו האופן שבו היו מחייגים אליכם אילו הייתם נמצאים בקצה הרחוב ולא בקצה העולם.

אבל, למרות זכיתה הברורה של האפשרות למספר ישראלי בחול בתחרות פתרונות השיחות הבינלאומיות, כאשר בדקנו את המפעילים המקומיים גילינו יתרון חשוב ומשמעותי והוא שיטת התשלום.אחת משיטות התשלום של פתרון התקשורת הספציפי מאפשרת לכם לעבוד במודל של תשלום לפי שימוש או במילים ישראליות יותר – לא דיברת לא שילמת.

באופן זה, המספר המקומי שלכם נשמר אתכם לכל אורך תקופת השהייה שלכם בחול ומאפשר לכם ליהנות מהשירות בכל רגע נתון ולשלם רק על פי רמת השירות שלכם.

קו ישראלי בחו"ל בחינם - יש דבר כזה?

כמו כל דבר תמיד נמצא מספר ישראלי בחו"ל חינם איפשהוא או נוכל להשתמש בוייבר, סקייפ או תוכנת דיבור כזו או אחרת אך מחיפוש ברשת מה שמצאנו זה מספר חברות המאפשרות התקשרויות מחוץ לארץ לישראל באיכויות ירודות ושימוש חד פעמי המוביל בסוף לרכישה.
לכן לכל מי ששוקל שימוש חינמי הדבר אפשרי ואפקטיבי לזמן מה אך מומלץ לבדוק מבצעים שווים, הנחות או דילים שנתיים לטובת העניין.

מה בנוגע לשהות ארוכה במיוחד ומספר טלפון ישראלי בחוץ לארץ?מספר ישראלי בחו"ל

בלא מעט מקרים, דווקא אנחנו הישראלים, נמצאים תקופות ממושכות מחוץ למדינת ישראל והגורמים לכך שונים – עבודה על בסיס רילוקיישן, חופשה ממושכת או אפילו הגירה בגיל מאוחר יחסית.

המצב הקיים דורש מאיתנו להשתמש בפיתרון תקשורת לשיחות לישראל שיספק שירות אמין, בעל רמת זמינות גבוהה במיוחד במחיר שנוכל לעמוד בו. במקרה זה עומדים לפנינו שני פתרונות – שימוש בסים מקומי או בין לאומי ואפשרות נוספת שאותה הצגנו קודם של מספר ישראלי בחול.

האפשרות של רכישת סים מקומי או סים בינלאומי היא אפשרות זמינה וקיימת אך מדובר למעשה ברכישת קו טלפון ממפעיל סלולרי מקומי במדינה בה אתם שוהים, פתרון זה יכול להוות פתרון סביר בעבור מי שהיגר למדינה אחרת או נמצא במדינה למשך מספר שנים, אך בפועל עלותו יקרה מאד והוא לא יאפשר לכם לנוע בין מדינות בחופשיות.

לעומת זאת, בחירה באפשרות של מספר ישראלי בחול תאפשר לכם לחבר את הטלפון האישי שלכם למספר מקומי, לשמור עליו לכל תקופת שהותכם וליהנות ממחיר זול בצורה משמעותית. אבל, בדיקת נושא התשלום גילתה לנו דווקא יתרון נוסף בזירת המחיר אשר מיועד לאנשים שבוחרים דווקא בשהות ארוכה במיוחד.

הגילוי המפתיע היה האפשרות לרכישת חבילת שימוש חודשית שמאפשר לכם ליהנות מהשירות ללא הגבלה כשהמחיר הוא מחיר קבוע לכל אורך תקופת שהייתכם – ממש כיאילו לא עזבתם מעולם.

רשימת ספקים של שיחות מחו"ל לישראל

רשימת הספקים של שיחות מחו"ל לישראל המומלצים ביותר הם: 012 סמייל, 014 בזק בינלאומי, 013 נטוויז'ן, 018, 019 טלזר,  בנוסף ספיקו, בזקום, לוקאל 03.

אז מה אנחנו אומרים?

לאחר המחקר המקיף והמעמיק שערכנו, הגענו למסקנה חד משמעית שרגע לפני שאנחנו עולים על מטוס בפעם הבאה, אנחנו עוצרים לרגע ונרשמים לאפשרות של מספר ישראלי בחול ומחברים את הטלפון שלנו. כי אחרי הכל – אין כמו להישאר בארץ. לפחות מבחינת מספר הטלפון.