טיסות וחופשות בארץ ובעולם בקליק

חיפוש בתי מלון בישראל ובעולם

Booking.com

מלונות בניו יורק

בטיולכם לארה"ב תמצאו מאות מלונות בניו יורק שיבטיחו לכם חופש נוח ומרתק.  אנחנו חושבים שהקסם וההנאה של הטיול טמונים במקום בו אנו הולכים לטייל, אך למעשה, ישנם גורמים אחרים שיכולים להשפיע לנו על הטיול ובעצם לעשות את כל ההבדל בין טיול מדליק ומהנה לבין טיול שכולו טרחה ועצבים. בית מלון הוא ללא ספק חלק חשוב בפאזל. אם אתם מזמינים בית מלון טוב בניו יורק, סביר להניח שגם ההנאה שלכם מניו יורק תהיה כפולה ומכופלת.

מלונות בניו יורק – מתי כדיא להזמין בית מלון?

גם בניו יורק, כמו בכל עיר גדולה וסואנת, מומלץ להזמין מקומות בבית מלון כמה ימים או אפילו כמה שבועות מבעוד מועד. הסיבה לכך היא כמו התיירים הגדולה שמבקרת בעיר ניו יורק, בייחוד בחודשים התיירותיים ביותר. דמיינו לעצמכם שאתם נוחתים בניו יורק החלומית ולא מוצאים בית מלון מתאים. כאשר אין לנו ברירות חלופיות אנו נאלצים להתפשר על מלון עם תנאים לא טובים, מלון המרוחק ממרכז העיר או גרוע מכך, מלון כה יקר שיכלה את התקציב טיול שלנו תוך ימים ספורים.

העונות המתאימות לבקר בניו יורק

אם אתם מתלבטים לגבי התאריך והמועד המתאים לביקור בניו יורק, לפניכם קצת מידע אודות מזג האוויר בעיר שיעזור לכם להחליט מתי הכי נוח עבורכם לקבוע את הטיול לניו יורק.

קיץ בניו יורק – מובן שאפשר ורצוי לבקר בניו יורק בכל זמן ובכל עונה. אבל כפי שניתן לצפות, העונה התיירותית הגדולה בניו יורק היא בקיץ. הסיבה העיקרית לכך היא שאנשים רבים בכל העולם מקבלים את החופשות השנתיות שלהם בקיץויוצאים לטיולים והרפתקאות בכל ארצות העולם. הקיץ הוא העונה התיירותית בכל מקום על פני כדור הארץ וניו יורק נכללת ברשימת האתרים האהובים והמתויירים ביותר בעולם. החודשים הטובים ביותר לטיול בתפוח הגדול הם אביב מאוחר ותחילת הקיץ – מאי יוני ויולי.  חודשי הקיץ המתקדם הם חמים יותר והלחות עולה מאוד.

חורף בניו יורק – החורף הוא ללא ספק העונה הזולה ביותר לבקר בניו יורק. בגלל מזג האוויר הקר שבעונה זו, השלגים והמשקעים הרבים, אנשים נמנעים לבחור בה כיעד תיירותי מועדף. אולם, למרות הקור, יש הרבה מאוד מה לראות ומה לעשות בניו יורק. החודשים הזולים ביותר לטיול הם ינואר ופברואר. מדובר בתקופת חג המולד ולכן תזכו לחוות את הווירת החג בעיר וליהנות מחורף אמיתי ומושלג כמו שאין בארץ.

הזמנת מלונות בניו יורק

אצלינו בקליק טרוול ניתן להזמיןם מלונות בניו יורק בכל חודשי השנה. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את הזמן הנוח בשבילכם, לבחור בית מלון מתאים ולהזמין בלחיצת כפתור אחת את המלון שלכם. הטיול המהנה והמדליק ביותר בניו יורק מתלחיל בקליק טרוול, אנו נעזור לכם לטפל בכל הסידורים והפרטים הקטנים כדי שבסופו של דבר תזכו לטיול מקסים ובלתי נשכח!