טיסות וחופשות בארץ ובעולם בקליק

חיפוש בתי מלון בישראל ובעולם

Booking.com

מלונות בים המלח

מלונות בים המלח מתמלאים בכל שנה באלפי תיירים, מהארץ ומן העולם. ים המלח מהווה את אחת האטרקציות הטבעיות, המרתקות ומהמסקרנות ביתר בעולם. אין אדם שלא שמע על ים המלח ולא הביע תקווה לבקר בו לפחות פעם בחייו. אם אתם מתכוונים ביקור קצר או אפילו חופשה בים המלח, תצטרכו להזמין חדרים באחד מבתי המלון הרבים שיש באזור ים המלח וליהנות מחווייה אולטימטיבית של נופש מפנק.

נופש נפלא עם מלונות בים המלח

ישן הרבה סיבות להגיע לים המלח וליהנות מן הפלא הטבעי הזה. מדובר במקום הנמוך ביותר בעולם כולו ומימיו של ים המלח מכילים יותר מלחים ומינרלים מאשר כל ים אחר בעולם. ריכוז החומרים בים המלח הופך את השחייה בו לחוויה בלתי נשכחת של ציפה וחוסר משקל. ניתן למנות יתרונות רבים לביקור בים המלח אך העיקרי שבהם הוא כמובן סגולותיו הייחודיות של המלחים בים המלח וההשפעה המיטיבה שיש להם על בריאות האדם.

למה כדאי לנפוש בים המלח?

תופעת טבע – ים המלח הוא תופעת טבע ייחודית שאין כמותה בעולם. מקור מים הממוקם 400 מטר מתחת לפני הים, מהווה את הנקודה הנמוכה ביותר בעולם.  המיקום הייחודי והתנאים השוררים בים המלח הופכים אותו לבעל ריקוז גבוה במיוחד של מלחים ומינרלים שונים שמקנים למיי ים המלח את הייחוד שלהם. זהו הים היחיד בעולם שמאפשר ציפה וישיבה של ממש על פני המים.

היסטוריה – לים המלח היסטוריה ארוכה ומרתקת. ניתן להגיע לביקור באזור ים המלח וללמוד רבות על הממלכות הקדומות ששכנו באזור זה, על המאורעות החשובים שארעו בקרבת מקום וכמובן על החשיבות הדתית שיש לים המלח והסביבה.

בריאות – מימיו של ים המלח והבוץ המפורסם של ים המלח מהווים מרפא טבעי לתחלואים רבים ושונים. ביקור בים המלח יכול להיות לא רק ביקור תיירותי ומהנה בלבד אלא גם חוויה מחזקת ומטיבה עם הבריאות.

הזמנת מלונות בים המלח

בקליק טרוול ניתן להזמין מלונות בים המלח, לבחור חבילות נופש זולות בים המלח, לארגן טיול מהנה ומעשיר בים המלח וליהנות מחוויה בלתי נשכחת באחת מהמקומות המרתקים ביותר בארץ ובעולם. ניתן למצוא מלונות לא יקרים ולארגן חופשה משתלמת. אל תהססו ותזמינו כבר היום מקונות באחד מבתי המלון של ים המלח דרך קליק טרוול.