טיסות וחופשות בארץ ובעולם בקליק

חיפוש בתי מלון בישראל ובעולם

Booking.com

מלונות

המלון בבסיסו הוא בית הארחה אשר מספק שירותי לינה ושירותים נוספים לאורחים אשר שוהים בו באופן זמני. הלינה במלון יכולה להיות חלק מנסיעת עסקים, תיירות מסוגים שונים וכמובן נופש.
במלון עצמו יזכו האורחים לשירותי לינה ברמות שונות על פי רמת המלון בו הם מתארחים וכמובן בהתאמה לתקציב אותו גובה המלון. חדר הלינה במלון יכלול במרבית המקרים גם מקלחת ושירותים פרטיים ויאפשר לשוהה בו ליהנות משירותים נוספים בתוספת תשלום.

מלונות בישראל

מדינת ישראל, ידועה בעולם בשל אופייה המיוחד, המקומות הקדושים הממוקמים בשטרה ותרבות החיים הססגונית וההטרוגנית. נקודה מכרעת זו מושכת אל מדינת ישראל מאות אלפי תיירים בשנה ורבים מהם לנים במלונות רבים הפזורים לכל אורך שטחה של מדינת ישראל.

בישראל, ניתן למצוא מגוון רחב של מלונות בדרגות שונות כאשר כל אחד מהם מציע למבקריו אטרקציות שונות. חלק מהמלונות בישראל ממוקמים בסמוך לאתרים קדושים או אתרי בילוי מפורסמים ואילו אחרים ממוקמים במרכזי הערים הגדולות.

מלונות בוטיק בישראל.

מי שמעוניין בכך יוכל למצוא בישראל גם לא מעט מלונות בוטיק בהם מספר החדרים קטן במיוחד אך תשומת הלב לפרטים ולכל לקוח גבוהה בהרבה וליהנות מחוויית אירוח שונה לחלוטין. 

מלונות הבוטיק עצמם נבנים לרוב במקום או בתוך בתי דירות שעברו שיפוץ משמעותי במרכזי הערים הגדולות ובסמוך לאטרקציות בילוי ותיירות ומעניקים לאורחיהם אפשרות אירוח שלא יוכלו להשיג במלונות המסחריים הגדולים.

מגוון המלונות הרחב בישראל מאפשר לכל תייר למצוא את המלון המתאים לו ביותר מבחינת הסביבה התיירותית בה הוא ממוקם וכמובן על פי התקציב האישי.

אטרקציות מלונות בארץ

בשל אופייה החם של מדינת ישראל מרבית המלונות ימוקמו ברצועת החוף הארוכה של מדינת ישראל, בסמוך לים המלח הידוע בסגולותיו הבריאותיות או בעיר אילת הממוקמת לחופיו של ים סוף ויאפשרו למבקרים במלון להגיע בקלות אל חופי הרחצה.

מלבד אפשרויות הרחצה והריענון המלונות בארץ יציעו לתיירים המקומיים ולתיירים חיצוניים אפשרות למגוון רחב של פעילויות בתחומי המלון עצמו כמו מסעדות, בתי קפה, ברים, פעילויות לילדים ועוד מגוון רחב של אטרקציות.
המטרה במגוון הפעילויות הרחב אותו מציע המלון היא כמובן שמירת המבקר בתחומי המלון וריכוז הוצאותיו בענפיו השונים של המלון. טכניקת שיווק זו נפוצה במגוון רחב של מלונות ברמת דירוג גבוהה בעולם כולו.

מלונות בחו"ל

כאשר אנו מדברים מלונות בחו"ל עלינו להבין בין שני מקרים. במקרה הראשון נבחר לבקר ביעד תיירותי כלשהו והמלון ישמש עבורנו רק כאמצעי הארחה זמין וקרוב כחלק מהחופשה התיירותית שלנו.

במקרה, בו נרצה לצאת לחופשה יתכן ונבחר במלון עצמו ביעד הביקור שלנו ונתכנן את החופשה כולה סביב מקומו של המלון על פי האטרקציות השונות אותו הוא מציע. במקרה שכזה נבחר תמיד במלונות במיקום מרכזי אשר סביבתם כוללת מרכזי בילוי ואטרקציות רבות.

הזמנת מלון בחו"ל

את הזמנת המלון נוכל לעשות בקלות כבר מהארץ דרך רשת האינטרנט או באמצעות הטלפון לאחר ביקור באתר המלון באינטרנט בו נוכל לקבל מידע רב אודות המלון וסביבתו, לצפות בתמונות וכמובן לבדוק את זמינות החדרים בתאריכים המבוקשים

בנוסף לאפשרות ההזמנה הישירה ניתן להזמין אירוח במלון זה או אחר על פני כל נקודה בגלובוס דרך מגוון רחב של סוכנויות נסיעות הזמינות כאן בישראל וישמחו לספק שירות זה עבורנו בנוגע למלונות בישראל או בחו"ל
הדרך לחופשה בארץ או בחו"ל קלה היום מאי פעם ומחקר קצר ברשת האינטרנט יגלה לכם כי התקציב שברשותכם יכול להרשות לכם חופשה מפנקת שעליה אפילו לא חלמתם