טיסות וחופשות בארץ ובעולם בקליק

חיפוש בתי מלון בישראל ובעולם

Booking.com

חבילות נופש לפריז

אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר רב של חבילות נופש לפריז, דילים חמים וחופשות נהדרות שיעניקו לכם חופשה חד פעמית בבירת האהבה. חבילות נופש שונות ומגוונות מציעות לכם מבחר של אטרקציות מרתקות בפריז. אם עדיין לא הייתם בבירת האהבה הנצחית, הגיע הזמן לפנות את הלו"ז ולהגיע לאחת הערים היפות והאהובות ביותר בעולם כולו.

מתי כדאי לנפוש בפאריז

אביב – האביב הפריזאי המפורסם יקסים את כל המבקרים ובמיוחד את אלו המגיעים לפריז לראשונה. זוהי עונה נפלאה לטיולים ליליים, רומנטיקה ונופש בבירתה החלומית של צרפת. הפרחים מתחילים ללבלב ואפשר ממש להרגיש את האהבה באוויר. התיירים הרבים שפוקדים את פריז מדי קיץ, טרם הגיעו ולכן זוהי תקופה בה תוכלו ליהנות מפריז השקטה והיפה.

קיץ – קיץ הוא העונה התיירותית בכל ערי אירופה, לרבות פריז. מדי קיץ מיליוני תיירים פוקדים את פריז ולכן אם אתם רוצים לצאת לנופש בקיץ, מומלץ להזמין מקומות מראש. הקיץ בפריז הוא חם ונעים. אירועים רבים מתוכננים לימות הקיץ. פסטיבלים, הופעות, תערוכות ועוד אטרקציות רבות ומרתקות.

סתיו – סתיו היא עונה נפלאה לבקר בפריז. בתקופה זו מזג האוויר חמים וישב, רוב התיירים כבר עזבו והעומס פחת. כעת זהו הזמן המושלם ליהנות מרחובותיה היפים של פריז ומכל אתריה המרתקים. בתקופה זו גם תזכו ליהנות מהלילות הלבנים של פריז, תקופה שבמהלכה כל המוזיאונים והגלריות של פריז פותחים את שעריהם לביקורים בחינם.

חורף -  החורף הוא לא עונה טובה במיוחד להזמין חבילת נופש לפריז. אלא אם כן מדובר בימים מושלגים, כאשר כל העיר מתכסה במעטה של לבן כסוף, בימי החורף הקרים והאפורים, לא תזכו לראות את פריז במיטב יופיה ובשיא תפארתה ולכן כדאי לבקר בה לא רק בחורף.

הזמנת חבילות נופש לפריז

בקליק טרוול תוכלו להזמין חבילות נופש לפריז, חבילות משפחתיות, חבילות נופש זוגיות. חבילות במגוון של מחירים והצעות משתלמות. אצלינו תוכלו לקבל מידע אודות חבילות שונות, תאריכים אפשריים ומומלצים לנופש וכמובן גם להזמין בקלות את חבילת הנופש שלהם. הטיול המוצלח שלכם מתחיל כבר היום, תצרו קשר כבר היום וצוות קליק טרוול ישמח לעזור לכם במציאת חבילת הנופש המתאימה לכם לחופשה שלכם בפריז.